Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.fáze aneb den D

:)

2 fáze – začátek “South Beach diety“:

  • V průběhu prvních dvou týdnů je třeba se naučit jak se stravovat novým způsobem a tyto pravidla skutečně bedlivě dodržovat nehledě na to jestli chcete shodit pouze několik nadbytečných kilogramů nebo potřebujete velmi výrazný úbytek hmotnosti.
  • Jak se tedy stravovat podle South Beach Diety ? Jíst normální porce masa tj. drůbež, ryby, hovězí i vepřové maso a můžete si dopřát i zeleninu, vejce, sýr a ořechy a to vše v obvyklých porcí tří vyvážených velkých jídel denně doplněných dvěmi svačinami.
  • Pamatujte, že správný způsob stravování nesmí být založena na hladovění a dieta ze South Beach byla vyvinuta tak, aby jste hladovět nemuseli. V čem je háček? V průběhu prvních 14 dní nesmíte jíst žádný chléb, rýži, brambory, těstoviny, pečivo ani ovoce. Cukroví, koláče, zmrzlina apod. se z prvních dvou týdnu také škrtají. Zdá se Vám, že je SOUTH Beach dieta příliš krutá a že bez svého mlsání nevydržíte? Pamatujte, že jde jenom o prvních 14 dní, které jsou takto striktní. V průběhu této fáze budu úbytek Vaší váhy nejrychlejší právě díky přísnému omezení sacharidů. Ti z Vás kdo zkoušeli dělenou stravu jistě znají rychlé úbytky Váhy v průběhu dní kdy jste jedli převážně bílkoviny. Ze zkušenosti víme, že úbytek 3-6 kilogramů při první fázi south beach diety není žádnou výjimkou

 

335738f1d3_42673890_o2.jpg

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 16386
Měsíc: 64
Den: 2